Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urodzone w 1989 :) cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-10, 15:33   #321
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Łeee, ale pogoda, co chwilę pada, wszędzie mokro i jakoś tak... daremnie. Mimo to obeszłam pół miasta z koleżanką [lumpy ]. Jestem wykończona, a jeszcze trzeba z psem wyjść i jakoś podrzucić koledze mp3. Damy radę

Wiecie co? 2 RAZY DZISIAJ ZGUBIŁAM PARASOLKĘ! Znaczy raz zostawiłam w przymierzalni, ale po około 20 minutach wróciłam tam i była, a drugi raz skapnęłam się dopiero w domu. No ale szybki kurier tata obiecał, że po nią skoczy drodze do domu, kocham go

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Nie złość się. Na takich ludzi nic nie poradzisz
Może jeszcze prześle Ci kasę
Jasnowidzu Ty Mój Dzisiaj przyszła ta kasa Jeszcze tylko od faceta i będzie super

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
Witam Was !!!
Ja też jestem rocznikiem 1989
Moge dołączyć do Was? Bo tak już jesteście zżyte ze sobą, że nei wiem czy mnie tutaj chcecie Postaram się nadrobić zaległości i połapać o co tutaj chodzi!

co do wątku o Maturzystkach 2008 to namawiacie żebyśmy sie przeniosły tutaj ale przecież Matura 2008 to roczniki: 1988, 1989 i 1990
Witamy

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
ADD: Ciekawa świata- orientujesz sie może DO kiedy będą trwać te wyprzedaże? Bo ja chce w sierpniu wyruszyć i boje sie, że już sie wtedy skończą
Ja też w sierpniu, bo na razie kasy nie mam [znaczy mam, ale trzymam na wakacje] i tak samo obawiam się, czy jeszcze cokolwiek będzie. Cóż, pożyjemy zobaczymy, oby było

Cytat:
Napisane przez Alatienka Pokaż wiadomość
Chciałam Wam pokazać moje wcześniejsze urodzinowe prezenty od dziadków Macie:

18 róż a obok pojemniczek w którym znalazłam 'dyplom' [na 2 fotce] i 300zł
Fajnych pomysłowych dziadków musisz mieć Też by mi się przydał taki prezent, szczególnie te 300 zł hahaha.
Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu Pokaż wiadomość

Dziewczyny trzymajcie za mnie dzisiaj kciuki! Jadę na tą rozmowę kwalifikacyjną na 18:30

.
Kciuki trzymane

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
Muminki są the best i Bobek jest jeszcze fajny
Nooo Muminki to też moja ulubiona bajka Pewnie już o tym kiedyś pisałam, ale kochałam się we Włóczykiju achhh
A Buki jak się bałam Zawsze, jak się miała pojawić, to taka straszna muzyka leciała, norrrmalnie aż oczy zamykałam albo przełączałam na chwilę na inny program To były czasy...

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Ja się chyba w końcu w piątek wybiorę na zakupy + do kina na Shreka, bo jeszcze nie widziałam

Pogoda u mnie nadal głupia, jeszcze takie ciśnienie jest że tak mnie głowa boli a miałam jazdy i się w ogóle skoncentrować nie mogłam
I też dziś byłam zrobić zdjęcia do dowodu& prawka
Też miałam iść na Shreka, ale oczywiście w moim głupim mieście nie leci I stwierdziłam, że jak nie będzie okazji wybrać się do Rybnika AUTEM, to pójdę dopiero na Harry'ego. Ostatecznie mam takie tyły w filmach, że jeden z tą czy w tą nie robi różnicy

A z ciśnieniem to mam bardzo dziwnie, bo właśnie jak wszyscy narzekają i źle się czują, to ja całkiem okej. To znaczy, że jestem nisko- czy wysokociśnieniowiec? Nigdy tego nie umiałam rozgryźć
Dzisiaj to dobre samopoczucie jest zleksza ograniczone dniami Ms. Maliny Ale i tak jest dobrze

Mimo wszystko: nic mi się nie chce!

EDIT: Musiałam usunąć część emotów, przepraszam
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora