Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-10, 20:26   #1445
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Narek , dziękuje serdecznie za analize pod katem zapychania ale mam jeszcze prosbe dpo Hexxany aby zeknęła na na skład i oceniła czy jest w nim cos dobrego
Dzięki
Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Oriflame, Skindividual Night Cream


aqua, hydrogenated polyisobutene, glycerin, cyclopentasiloxane, ppg-15 stearyl ether, cetyl alcohol, dimethicone, glyceryl stearate, butyrospermum parkii, peg-40 stearate, sodium acrylate/acryloyldimethyl taurate copolymer, xylitylglucoside, petrolatum, octadecenedioic acid, isohexadecane, anhydroxylitol, tocopheryl acetate, parfum, sodium lauroyl lactylate, methylparaben, sorbitan stearate, imidazolidinyl urea, polysorbate 80, propylparaben, xylitol, vaccinium vitis-idaea, disodium edta, sorbitan oleate, xanthan gum, ceramide 3, phenoxyethanol, phytosphingosine, cholesterol, ceramide 6 ii, carbomer, chondrus crispus, glucose, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, bht, ceramide 1.
Krem bogaty w emolienty,ktore moga ale nie musza zapychac-jest tutaj maslo shea,ktore swietnie nawilza i odzywia skore,na rozowo antyoksydant,ktory wspomaga walke z przebarwieniami.Jednak trudno jest mi ocenic jego dzialanie chociaz nie jest w zbyt daleko w skladzie.Wydaje mi sie,ze moze rozjasniac cere.
Nie podoba mi sie konserwant na czerwono,jest dosc wysoko umieszczony w skladzie chociaz z drugiej strony duzo zalezy od cery,czy podrazni badz nie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora