Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-10, 22:06   #1446
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie wiem czy kosmetyki do wlosow tez analizujecie, ale mam prosbe o pomoc w wyborze odzywki, ktora z nich wydaje sie najbardziej nawilzajaca i jednoczesnie najbezpieczniejsza dla skory?

sa to odzywki z allegro, nazwy niepelne, bo nie potrafie ich w pelni odczytac, ale zalaczam fotki

ODZYWKA NR 1 odzywka ze szcziku konskiego firma MiC
Aqua , Cetearyl Alcohol(emolient) , Cetrimonium Chloride(kondycjoner,dziala antystatycznie) , PEG-40 Castor Oil(konserwant,potrafi podrazniac) , Sodium Cetearyl Sulfate(srodek powierzchniowo czynny,silnie pieniacy sie), Cocamide MEA (srodek zmiekczajacy), Helianthus Annus(emoleint,wyciag ze slonecznika) , Spinal Cord Extract(wyciag ze szpiku) , Tocopherol , Ascorbyl Palmitate , Mustela , Parfum , Phenoxyethanol(konserwant) , Methyldibromo Glutaronitrile , Citric Acis , Panthenol

ODZYWKA NR 2 odzywka ze szpiku konskiego firma Jardin
Aqua, Cetearyl Alcohol(emolient), Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate(funkcja antystatyczna), Ceteareth-20(emulgator), Helianthus Annuus(emolient,wyciag ze slonecznika), Spinal Cord Extract(wyciag ze szpiku),Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Dimethicone Parfum, CitricAcid, Benzyl Alcohol(konserwant,rozpouszcalni k,potrafi podrazniac), 2-Bromo-2-Nitro-Propane-1,3-Diol(silnie podrazniajacy konserwant).IodopropynylButylcarbama te,
Geraniol, Citronellol,(srodki zapachowe) Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone

ODZYWKA NR 3 odzywka ze szpiku konskiego firma SWISS O♦PAR
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Potassium Cocoyl Hydrolyzerd, Collagen, Coco Betaine, Sodium Chloride, Panthenol, Parfum, Phenoxyethanol, Glycol Distearate, Helianthus Annuus, Citric Acid, Laureth-4, Spina Cord Extract, Cocamiodopropyl, Betaine, Benzyl Alcohol, Methylidibromo Gluatrionitrile, Methylparaben, Alpha-somethyl Ionone, Linalool, Butylphenyl Methylproppionnal, Ethylparababen, Forimic Acid, Methylchloroisothiazolino ne, Tocopherol, Caprylic/Capric Triglycerie, Lecithin, Ascorbyl Pamitate, CI 13015, Ci 14720, CI 16035

ODZYWKA NR 4 odzywka ze szpiku konskiego firma SWISS O♦PAR
aqua,cetearyl,dipalmitoyl ethyl hydroxyethylmonium methosulfate,cetearyl ethylhexanoate,panthenol, ceteareth-20,helianthus annuus,cetrimonium bromide ,spinal cord extract,isopropyl myristate,potassium sorbate,parfum,citric ascorbyl palmitate,Cl 13015,Ci14720,CI16035

Wiem, co co niektore z Was sądzą o tego typu odżywkach, prosze o pomoc w wyborze a nie odpowiedzi "zdecydowanie zadna!"

pozdrawiam serdecznie
zdjecia w kolejnosci wymieniania
Zrobilam krotkie zestawienie,ocen sama na podstawie skladnikow jakie opisalam.Nie mam juz za bardzo czasu aby wglebic sie bardziej ale nie bardzo podoba mi sie to,co siedzi w tych produktach.
Jak tylko dopadne wolny czas rozwine to,co napisalam do tej pory.Dziekuje za cierpliwosc ale nie chce odpowiadac w skrocie i po lebkach tymbardziej,ze wiem jakie sa Twoje oczekiwania
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora