Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie u Thanatosa?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 16:51   #58
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez thanatos Pokaż wiadomość
A co do probek,to poprostu na oko dawalem.Takze przykro mi ,ze nie trafilem Dlatego wole jak przy zamowieniu odrazu sie pisze,jakie probki kogo interesuja
zle sie zrozumielismy probki mi bardzo odpowiadaja - wlasnie dlatego, ze moge probowac rozne rzeczy bez zamawiania w ciemno
natomiast prosze o przemyslenie kwestii samych opakowan - bazy kremowe moglyby byc w klasycznych, szerokich opakowaniach z wieczkiem a mleczko w takich z dozownikiem - czy chociaz z korkiem

przetestowalam probki; mleczka dobrze nawilzaja, waniliowe pachnie subtelnie ale ladnie; hydrolat i NMF rowniez mnie zadowolily; nie przeczytalam adnotacji "5%" do gelmoistu i nalozylam go jak krem - czulam jakbym miala na twarzy maseczke sciagajaca, pory mi sie rozszerzyly, cera stala sie szorstka i swiecaca; na szczescie uratowalam sie hydrolatem, skrobia i effaclarem - chociaz minie troche czasu zanim wszystko wroci do normy; sek w tym, ze mam tak samo po juvicie, ktory mozna nakladac w wiekszych ilosciach; co mi szkodzi? gliceryna? jesli tak to z czego moglabym ukrecic serum z witamina C? myslalam o zel-kremie z BU ale boje sie, ze mi zaszkodzi; co proponujecie?
__________________
Wymianka

Edytowane przez nri
Czas edycji: 2007-07-12 o 13:02
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując