Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-05, 07:23   #3630
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość


Okazało się że teściowa moja z teściem miała nosa - patrząc kiedyś na Franka stwierdzili że coś jest pokrzywiony - załatwili mi wcześniejszą wizytę i okazało się że Franek ma asymetrię ułożeniowa i od 3 tyg raz w tyg uczęszczamy na masaże i ćwiczenia.
Na szczęście Franek lubi ten czas i nie płacze.

Poza tym dziś Franek kończy 3 mc. Coraz więcej gaworzy i już się przewraca z boku na bok. Także strach go zostawić na łóżku.
Dobrze że teściowa zauwazyła w porę, bo najlepiej to wyćwiczyć już na samym początku. Moja też miała asymetrię ułożeniową i chodziłam z nią na rehabilitację od 3 tyg życia do 3 miesiąca i teraz wszystko sie wyrównało. Z tym że moja córa nie lubiła tych tego bardzo i wrzeszczała juz po 5 min ćwiczeń

Już się przewraca? Szybki jest Pochwal się Frankiem

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
odebrałam wyniki- nie mam na szczęscie nic złamanego choć na fotce wygląda jakby było złamanie- widać jakiś cień. Zwyrodnienia zostały i mam prawostronną skoliozę i pogłębioną kifozę (cokolwiek to oznacza)[COLOR="Silver"]
Dobrze że nie ma złamania ;P Ja dziś też jadę na rtg kręgosłupa- od dziecka mam skoliozę i rotację kręgosłupa, a ostatnio mnie strasznie boli i idę sprawdzić czy sie tam nic nie pozmieniało...
A Ty nie odczuwasz bólu kręgosłupa przy skoliozie i kifozie?
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora