Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HIT ma porost włosów 5cm m-cznie Hollywood Beauty ? Zna ktoś ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 14:40   #24
volariss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 16
Dot.: HIT ma porost włosów 5cm m-cznie Hollywood Beauty ? Zna ktoś ?

Cytat:
Napisane przez Filipinka95 Pokaż wiadomość
Pierwszy post i juz na temat konkretnego produktu ? Czy tylko mi się to wydaje dziwne ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie obawiaj się, nie przyszłam tutaj niczego reklamować, to, że postanowiłam się zalogować na wizażu i zapytać o opinie o konkretnym produkcie to chyba nie jest jakiś problem.
Bardzo dużo pracuję, dużo jestem w rozjazdach i średnio mam czas na fora internetowe. Ten wątek ma służyć wymianie opinii, a nie kryptoreklamie.

Przyszłam napisać co sądzę o tej masce po miesiącu stosowania.
Stosuję ją średnio 3 razy w tygodniu, zawsze na dzień przed myciem włosów.
Doszłam już do wprawy jeśli chodzi o zmywanie jej bo na początku zbyt wiele jej nakładałam i ze zmyciem był lekki problem. Tego trzeba nakładać naprawdę odrobinę, rozgrzać w dłoniach i wcierać.
Moim włosom ta maska naprawdę służy. Są sypkie, bardzo gładkie, błyszczą się , no po prostu wyglądają na bardzo zadbane i zdrowe. Z pewnością podobny specyfik można ukręcić sobie samodzielnie, ale przyznam, że ja na takie rzeczy nie mam czasu, wolę gotowy produkt.
Maska jest bardzo wydajna, mam włosy za łopatki i nie zużyłam nawet 1/4 opakowania. Włosy rosną szybciej co widzę po odrostach .

Ciekawa jestem czy ktoś z Was jeszcze miał okazję ją stosować i jakie ma o niej zdanie ?
volariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując