Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM2014 cz29
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 19:40   #1588
re_nata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 419
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ju !
9 DDŚ !
juz sie nie moge doczekać
Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
zmiana kodu na jednocyfrowy

9 DDŚ
jak ten czas leci, a ja mam pełno obaw i jakoś się nie cieszę
Cytat:
Napisane przez ewapucy Pokaż wiadomość
U mnie wielki problem z 200 zaproszonych gości mamy tylko 94 łącznie z nami.Wczoraj zaprosiłam jeszcze dwie koleżanki ,TŻ dwóch kolegów ,ale obaj powiedzieli ,że nie przyjdą,jeden wyjazd a drugi nawet nie pamiętam czemu.Mam nadzieję,że chociaż te koleżanki przyjdą.Zostało nam jeszcze kilka zaproszeń,oby ktoś jeszcze przyszedł.
Tak żeśmy się cieszyli wielkim weselem a tu no lipa Zamiast stresować się czymś innym ja jestem poddenerwowana tylko tym ile ludzi przyjdzie.Na domiar złego nie wiem czy suknię zrobią tak jak powinni.
Nie przejmuj się, 94 to i tak sporo a jeszcze może kogoś doprosisz kogo chciałaś a bałaś się,że będzie za dużo. U nas z 220 będzie tylko 137 i ta liczba wciąż maleje a jeszcze tydzień został..
[QUOTE=mimi_77;47606084

Jestem po spotkaniu z kwiaciarka - nie wszystko bedzie takie jak planowalam ale liczylam sie z tym ze realia sa inne niz foto z neta wiec nie jestem rozczarowana

Na sali juz dziala dekoratorka. Robi dopiero 3 godziny a juz mi sie podoba

Dopinamy wszystkie terminy i godziny zeby w sobote sie nie denerwowac

A i dzisiaj i wczoraj odmowilo nam 7 osob. Juz mi nawet nie jest przykro ani nie jestem zla. Nawet czuje ulge ze nie bedzie tak ciasno :p

Nie stresuje sie dzisiaj nic [/QUOTE]
A to że nie wszystko będzie takie jak planowałaś to wcale nie znaczy,że będzie źle, efekt może być lepszy niż się spodziewasz
Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Ale to jego dziadkowie, rodzice, rodzeństwo więc nie mogą nie iść do włąsnego syna czy wnuczka
Tylko nam przez to odpadło ze 30osób.

Niedługo zamawiam materiał do dekoracji sali, zaklepiemy dekoratorkę od kościoła
A mi kuzyn taki dalszy wyskoczył 3 tygodnie przed moim ( organizacja wesela w 3 miesiące, jestem pod wrażeniem,że to tak szybko ogarnęli) i część rodziny się pokryje i też mi przez nie odpadło kilka osób.

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
No ja mam ogromny stres...serio nie wiedziałam, że tak będzie mnie to stresowało. Nie widać tego po mnie i nie myślę ciągle o ślubie ale zauważyłam, że w nocy ciężej mi się zasypia i ogólnie bardzo łatwo można mnie naprawdę ostro wkurzyć ... nie umiem sobie z tym poradzić. TŻ jest wyrozumiały, jak widzi, że zaraz mam ochotę wybuchnąć to mnie przytula albo mówi żebym policzyła do 10
Boję się myśleć co będzie na tydzień przed ślubem.

PS: Na TLC był taki program "Panny Młode z Piekła Rodem" i ja myślałam, że to niemożliwe żeby człowiek przed ślubem miał takie nastroje...a jednak chyba mi się to udziela
Ja mam tak samo, może nie widać tego po mnie i wydaje mi się że sie nie stresuję, ale nie śpię już od tygodnia i jestem rozdrażniona bardzo.
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
My się z zespołem, a raczej przedstawicielem, widzieliśmy podpisując umowę, więc jakiś kontakt był Gdyby TŻ nie podjął stażu to na pewno byśmy się spotkali, ale tak to się zastanawiam, skoro mówią, że telefonicznie wystarczy...

Co do spotkania z właścicielem to ja przeżywałam to w poniedziałek Dopytywałam o szczegóły, jeszcze bez ostatecznych ustaleń. Pytałam o:
- pokój dla nas i dla gości
- czy mamy przywieźć własne pojemniki na jedzenie czy oni pakują
- czy jest ograniczony czas zabawy (wiem, że nie ma, ale moja mama pytała i pytała też o średni czas trwania wesela :P)
- kiedy ostatecznie można jeszcze wnieść jakieś zmiany co do ilości osób
- ustawienia stołów dla naszej liczby gosci
- pytanie o dania i ew. dopłatę za posiłki dla wegetarian
- czy mają dla nas chleb na powitanie i kieliszki do rozbicia
- kto jest obecny podczas wesela + kto będzie osobą decyzyjną w razie W
- czy możemy udekorować sufit w sali w taki sposób, jak sobie wymyśliliśmy (lampki choinkowe )
O ja też w poniedziałek miałam spotkanie z moim kateringiem i prawie 2 godziny nam zeszło, ustalaliśmy menu, tort będzie zupełnie inny niż miałam w planach, ale jak babka pokazywała nam ich torty to mi się bardzo spodobał. i miałam całą listę pytań moich, mojej mamy i mamy Tż i narzeczony też miał pełno pytań. A w drodze na spotkanie rozmawialiśmy jaki chcemy mieć tort i ja mówiłam, że mi obojętnie byleby nie był malinowy i wiecie jaki nam babka zaproponowała... malinowy ale wybraliśmy owocowy
Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Nowa ozdoba. Goździki w wodzie. Światło żółte bo w łazience ale na żywo wyglądają dużo ładniej. Na górze będą świeczki pływające. Załącznik 5756178Załącznik 5756179

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 2 dni.
Fajne bardzo mi się podobają takie kompozycje, ale niestety nasza dekoratorka i katering nie mieli tego w ofercie i będziemy mieć różyczki w wysokich wazonikach.
re_nata jest offline Zgłoś do moderatora