Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Straszny Wątek ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-12, 11:39   #1795
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556
Dot.: Straszny Wątek ;)

Dodam coś od siebie.

Mieszkając na stancji kilka lat temu, miałam swój własny mały pokoik, babeczka u której wynajmowałam mieszkała w drugim pokoju. Był czas kiedy dosłownie codziennie gdzieś przez dwa tygodnie wokół mnie działy sied ziwne rzeczy. Fakt, ze miałam wtedy depresje, ale nic sobie nie wymyślałam. Wszystko zaczęło się od tego, ze nie wiem czemu, ale naszła mnie wrecz chęć żeby wieczorem sama przejść się przez cmentarz. Była chyba jesień i o 21 było już całkiem ciemno. Przeszłam się wcale nie odczuwajac strachu, no może troszkę.

Potem działy się dziwne rzeczy. Jak spałam włąsnie na tej stancji, budziałam się z trzy razy po rząd o 12.00 godzie, już nie mogłam potem spać bo się bałam zmrużyć oko. Raz nawet obudził mnie trzask szafki w moim pokoju,s zafki któą żeby zamknąć trzeba było docisnać mocno. Wtedy to chyba przez 3 godziny ni spałam, aż padłam ze zmęczenia. A i jeszcze jak gotowałam sobie makaron, dzwoneczki które wisiały nad kuchnią, jakby same pociągnęły się w dół i potem odskoczyły w góre, dyndały się w dół i w góre. Wtedy było zamknięte okno, nikogo w domu nie było....
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora