Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacje, pieniądze, chłopak :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-13, 20:38   #1
lula5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 23

Wakacje, pieniądze, chłopak :(


Czesc ... prosze nie krytykujcie...
Mam problem a dotyczy on wakacji. Na poczatku czerwca kiedy moj chlopak wyjechal do pracy umowilismy sie ze bedziemy zbierac na wymarzone wakacje za granica. Jak sie kazdy domysla to nie sa male pieniadze. Dobrze wiec przystalam na jego propozycje, mialam isc do pracy. Ale oczywiscie stalej nie znalazlam, zalapalam sie dorywczo na rwanie owocow, nie zarobilam kokosow, nastepnie rozwozenie ulotek po wsiach, grosze, pozniej byla praca w sklepie na 3 tygodnie po 4 godziny dziennie, przepracowalam swoje pozniej juz sie nie przydalam... Mialam isc od poniedzialku na maliny ale zostaly "odwolane " :/Teraz jestem na wsi u rodzicow, wiec nie ma tu zadnych innych zajec a do miasta jest daleko wiec trzeba miec swoje auto a jak narazie nie zdalam prawka i nie mam swojego samochodu Pare groszy mam, tak jak obliczylam starczy mi na te wakacje, ale dreczy mnie jedno, ze nie starczy mi na zycie "po urlopie" ... nie bede miala doslownie na nic, nawet na jedzenie. Obecnie jestem u siebie w domu ale od pazdziernika zaczynam studia, rodzice beda mi oplacac mieszkanie, ale na jedzenie i moje wydatki mam sobie zarabiac sama. I naszla mnie mysl, moj chlopak juz nastawil sie mocno na te wakacje, nie wiem jak mu powiedziec ze nagle zmienily sie plany, zarabia duzo, mowi ze moglby tam nawet miesiac siedziec ( na wakacjach) wiec pomyslalam ze w mojej trudnej sytuacji moge poprosic go o pozyczenie tych pieniedzy.... ale nie wiem czy wypada... oczywiscie jak pojde do pracy jesienia to oddam mu ta kase. Bardzo chcielismy tam jechac, tak planowalismy ten urlop. Mialy byc nasze pierwsze wakacje razem, jestesmy juz tyle czasu ze soba, nawet mieszkamy razem i nigdy nie bylismy nigdzie, bo zawsze mial ta robote w wakacje. Nie wiem czy wypada go o to poprosic, niby nie jest to jakas kolosalna kwota, ponizej 800 tak obliczylam, ale wacham sie czy mu o tym powiedziec, dziewczyny help

Edytowane przez lula5
Czas edycji: 2014-08-13 o 20:40
lula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując