Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacje, pieniądze, chłopak :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-13, 21:29   #15
sweety_
Raczkowanie
 
Avatar sweety_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 147
Dot.: Wakacje, pieniadze, chłopak :(

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jakiś dziwny ten wasz związek, biorąc pod uwagę, że mieszkacie razem. przede wszystkim powiedz mu, jak wygląda całkowicie twoja sytuacja finansowa. może sam zaproponuje pożyczkę/będzie cię częściowo utrzymywał po wakacjach. nie zakładaj w ciemno, że zarobisz tyle, że od ręki mu oddasz.
Też się nad tym zastanawiam. Ja mieszkam ze swoim TŻ. On zarabia więcej i dla niego nie jest problemem wyłożyć więcej pieniędzy na opłaty, czy zakupy. Ale są też dni, że to ja robię zakupy za ponad 200zł, a on w ogóle mi nie dokłada i ja nie żądam od niego zwrotu. Ostatnio kupiliśmy aparat tzn. on kupił, a ja mu oddaję połowę kwoty w ratach Dla niego to nie jest problem. Czemu mieszkając razem nie możecie pożyć jak małżeństwo, zobaczyć jak to jest
Nie siedziałaś na pupie, tylko pracowałaś tak samo jak on, a może ciężej, tyle tylko, że on ma lepszą pracę i więcej zarabia, a Tobie to się nie udało. Jeśli nie stać Cię na całą sumę to może poproś go, żeby dołożył Ci chociaż połowę, a potem mu ją zwrócisz. Rodzice dokładają Ci do mieszkania, w którym mieszkacie oboje. Nie każdy rodzic, by się na to zgodził, uwierz mi , więc powinien zrozumieć, że chcą abyś na swoje potrzeby zapracowała sama. Lepiej żeby teraz pożyczył Ci na wyjazd, niż miałby po urlopie pożyczać Ci na życie i jedzenie.
sweety_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując