Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-18, 16:17   #3626
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
nie ja ostatnio też szoruję włosów po farbowaniu, właśnie po to, żeby koloru nie wymyć I żeby osiadł

Endorfina, bardzo fajny masz kolor cały czas. A powiedz mi te farby alfaparf, których teraz używasz w porównaniu z goldwellem I joico jak wg ciebie wypadają???

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------



Doczytałam I popatrzyłam na twój kolor. To wg mnie, ale ekspertką nie jestem, to był za jasny kolor farby I dlatego tak słabo ci przyjęło. Bo jak wymieszałaś poziom 6 I 9 to wyszedł ci tak mniej więcej 7,5. A twoje włosy to coś pomiędzy 6 a 7, więc nie miało szans się przyjąć. Chyba musisz obniżyć poziom farb, jeżeli chcesz coś zimnego pomiędzy 5 a 6.
Poza tym jeszcze jest taka kwestia że farby różnych firm mają różne kolory na tych samych poziomach, czyli poziom poziomowi w różnych firmach nie jest równy

To się nagadałam
Bo taki był mój zamiar aby wyszło mi około 7,5 bo początkowo nie chciałam jeszcze ciemnego koloru, dopiero potem stwierdziłam, że to dobre wyjście, poza tym tak jak mówisz, farby różnie wychodzą, inoe miałam pierwszy raz, więc dla bezpieczeństwa też poziom był jaśniejszy.
Szczerze to nawet zapomniałam o tej kwestii, że farba będzie przecież za jasna
Zakupiłam wczoraj ciemniejsze, dziś chyba dokupie jedną z poziomu 5/6 i zobaczymy.
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując