Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz. 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-18, 17:45   #1691
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Meta-dobrze, ze wyniki ok

Ja mam butelki Avent Natural wlasnie

I mam pytanie do dziewczyn z De a w sumie tez tych z Pl
Czy decydujecie sie na opłacenie pojedynczej sali po porodzie? U nas to opłata obejmuje tez miejsce i posiłki dla męża...no i sie zastanawiam cały czas bo z jednej strony uniknę takich sytuacji jak kiedyś tu rozmawialyśmy (wielkie cygańskie czy tureckie rodzinne odwiedziny u współlokatorki) a z drugiej strony wole inaczej wydać te pieniążki...i jestem ciekawa czy ktoś sie decyduje no w Pl to inaczej bo na 99% traficie na Polkę a na 80% bedzie fajna


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
My nie bierzemy sali jednoosobowej. U mnie koszt takiej sali za 1 dzień to 150 zł. Wolimy tą kasę na coś innego przeznaczyć





Cytat:
Napisane przez Antananariwa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj robiłam typowo niedzielny obiad czyli rosół, rolady i kluski (kapusta była już kupna ) i tak się tym umęczyłam, że nie miałam siły nawet odpisać. Ale czytać czytałam, w przerwach na mały odpoczynek



Mam to samo. Stoję normalnie w kolejce a ludzie się gapią tak jakbym ich z kolejki wypchała Kiedyś kasjerka w Lidlu powiedziała żebym przeszła do następnej kasy, zaraz ktoś przyjdzie. Usłyszało to małżeństwo (takie po 40-stce) z innej kasy i biegiem do tej która miała być otwarta. To nic że ja miałam dosłownie kilka produktów na dnie koszyka (nie wybieram się już sama na większe zakupy bo bym nie doniosła) i zniecierpliwioną czterolatkę u boku a oni pół koszyka załadowanego. Ale przecież nie będę się ścigać z debilami

Mnie dzisiaj właśnie w Biedronce takie małżeństwo po 40 prawie staranowalo przy kasie...oni cały kosz a ja 2 produkty... mój wzrok im chyba powiedział wszystko




Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
No i po wizycie u gina.
Mam az tak dużo tabsow nie brać, a jak ból będzie duży to do szpitala jechać. Mała jest tak nisko że palcem już ja wyczuł s za głęboko nie wsadził nawet jak będzie chciała wyjść to jej nie zatrzymają
Wogule.jest większa o 2 tygodnie.

No i pewnie dziś w nocy znowu odwiedze szpital i zostanę tam do porodu a jakiego to jeszcze nie wiem

Strach się bać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

to czekamy z niecierpliwością i trzymamy kciuki




Cytat:
Napisane przez Marcella_ Pokaż wiadomość
Cześć
chyba sie jeszcze nie witalam w nowym watku bol zeber strasznie mi dokucza a do tego bol pachwin i krocza na dodatek gbs wyszedl dodatni nie orientujecie sie ile przed porodem musze dostac ten antybiotyk jak mam paciorkowca?
U mnie identyczna sytuacja. Antybiotyk zaraz przy porodzie.




Cytat:
Napisane przez 88madziuszka88 Pokaż wiadomość
Witaj
Nie martw się, 4 godziny przed porodem, a gdy odejdą Ci wody to od razu musisz się zgłosić do szpitala i to zgłosić. Ja też to mam. A najgorsze jest to, że mam uczulenie na penicylinę, która jest najlepiej działająca na to paskudztwo.
Ja też właśnie jestem uczulona na penicyline... ciekawe jak to wygląda przy cc... jutro położnej na sr zapytam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora