Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz. 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-18, 18:30   #1703
88madziuszka88
Raczkowanie
 
Avatar 88madziuszka88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin => Warszawa
Wiadomości: 457
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście sale porodowe jednoosobowe a już się bałam,że będę rodzić z inną mamuśką i będę się bardziej denerwować jej porodem niż swoim :P
I też niby jest sala odwiedzin i na każdych drzwiach jest napisane,że wizyty wyłącznie w sali odwiedzin to zauważyłam wiele osób to łamie,bo i tak przebywają całą rodziną w normalnej sali W sumie to krępujące trochę,bo jak leżałam ze skurczami to akurat położyli mnie z panienką,która roniła i przyszła do mnie mama z Tż i się pytali jak tam ja,jak dziecko i się cieszyli,że wszystko ok a tamta aż z bólu piszczała,bo tak ją bolało więc zabrałam ich z sali,bo jednak ja bym nie chciała żeby ktoś patrzył jak cierpię i zwijam się z bólu jeszcze tracąc swoje dziecko. O nie nie.
No masakra... ja też bym tak zrobiła, też nie chciałabym żeby ktoś mnie widział w takim stanie. Biedna dziewczyna
__________________
28 sierpnia 2014 r. przyszedł na świat Maleńki Cud - Nasz Stasinek
88madziuszka88 jest offline Zgłoś do moderatora