Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaproszona na ślub jako... Dziecko ;/
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 10:06   #178
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Zaproszona na ślub jako... Dziecko ;/

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie jest zdrowe jeśli w związku jest się "zrośniętym na biodrze" i nie potrafi wesela spędzić rozmawiając z rodzicami bo brakuje misiaczka i nie da się normalnie egzystować
Jesteś świadoma autorko że chrzestnemu było po prostu głupio w twarz powiedzieć że albo ich nie stać albo coś i po prostu pozwolił Twojemu TŻ przyjść ? I wprosiłaś teraz gościa na cudze wesele
Zgadzam się.


Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Moi rodzice dostali zaproszenie na wesele mojej dalszej kuzynki, na którym widniało "X i Y Zetowscy z rodziną". Ja mam 25 lat, mój brat jest po 30 i ma własna rodzinę. Nie poszłam, nie czułam się ani zaproszona, ani mile widziana. W zasadzie to nie wiem czy ja i brat mieliśmy tam iść z rodzicami, on bez żony i dzieci, czy mój brat jako że ma swoją, to z naszej rodziny został wykluczony. Tragedia, brak kultury i klasy.
I w tym rpzypadku,nie rozumiem zapraszania z rodzicami.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Bo ślub i przyjęcie czy wesele to uroczystość i wydarzenia rodzinne, taka 16 latka może tańczyć z kuzynami, wujkami, tatą itd. niekoniecznie z "chłopakiem"; jest to nieco karykaturalne - takie pchanie się w dorosłość dzieciaków tak naprawdę
ale mówię tak bo stara jetem
Cytat:
Napisane przez Foreign Affair Pokaż wiadomość
Po zapoznaniu z wątkiem, myślę, że zaproszenie jest zaadresowane właściwie
Zgadzam się z Wami.Dodam jeszcze,że śmieszy mnie jak nastki uważają się za wielce dorosłe,one bez misiaczka ani rusz. Zdziecinniały foszek,bo osobnego zaproszenia nie dostały. Mając naście,albo dzieścia lat byłam sama na slubie,weselu u mojego brata,mało tego miałam chłopaka wtedy i zaproszenie było wraz z rodzicami.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując