Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaką książkę teraz czytacie? część X!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-19, 10:56   #2320
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? część X!

Cytat:
Napisane przez pretty123 Pokaż wiadomość
Camilla Lackberg to nowa miłość mojego brata, uznał, że skoro tak lubię Millenium Larssona, to Lackberg tym bardziej przypadnie mi do gustu.
Jednak teraz postanowiłam przeczytać trochę książek, które kiedyś kupiłam za grosze i na razie biedne stoją, więc mam w kolejce:
1. Henryk Ibsen "Dom Lalki"
2. Bohumil Hrabal "Święto przebiśniegu"
3. Isadora Duncan "Autobiografia"

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------



Co do Eco to lubię zaledwie jego 3 powieści (eseje, prace naukowe i felietony to osobna bajka i jest w nich wręcz fenomenalny): Imię róży, Baudolino i Wyspa dnia poprzedniego, reszta jest słaba, szczególnie te najnowsze.
Bardzo lubie te 3 i jeszcze Wahadlo
Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Miałam 2 podejścia do tej książki, za każdym dochodziłam do połowy i dalej nie mogłam Właściwie nawet nie wiem co mnie odpychało w tej książce, pomysł ciekawy, a musiałam czytać każą stronę po kilka razy, bo w trakcie się wyłączałam i nie wiedziałam o co chodzi
Tez wlasnie tak mialam. Czytalam a potem nie pamietalam co przeczytalam! Ale ogolnie podoba mi sie caly spisek. Podobnie jak w Wahadle Foucaulta (nie pamietam jak sie pisze wiec przepraszam za bledy).
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora