Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Massimo Dutti - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-21, 15:03   #4703
bikus
Zakorzenienie
 
Avatar bikus
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 756
Dot.: Massimo Dutti - część VI

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
Anilorka, a ja dzisiaj byłam w MD po mokasynki i przymierzyłam spodnie dżinsowe z przetarciami.
http://www.massimodutti.com/pl/pl/wo...ml?colorId=406
Są śliczne, mają fajny kolor i podobają mi sie, bo są do kostki dla mnie Z MD mam jedne dżinsy tylko i to sprzed stu lat, resztę materiałowych i jak myślisz, te spodnie rozciągną się dużo? Babeczka w sklepie mówiła, że conajmniej o rozmiar.Ja mierzyłam 38 i były ok, ale jak mają na mnie wisieć to dziękuję...
Jakie macie dziewczyny doświadczenie z ich spodniami dżinsowymi?

Jesli chodzi o Anję Rubik to też mam do niej ogromną słabosć, może piękna nie jest, ale właśnie fotogeniczna i duma mnie rozpiera, że jest Polką
Ale najgorsze jest to, że nie znam mężczyzny, który choćby cokolwiek ładnego w niej zobaczył...mój TZ mówi, ze jest okropna... a ja uważam, że na swój sposób piękna jak i inne modelki z Polski
Któraś ma te jeansy (mam strasznie słabą pamięć ) i chyba pisała, że właśnie nie rozbijają się za bardzo. Ja w 38 weszłam, ale tak na styk i obawiam się, że przy małym rozbiuciu po każdym praniu będę na leżąco zakładać a 40 jest za duża no i wycieranie na zadku mi go chyba za bardzo powiększa Ale one są
EDIT: O właśnie - Lilith je ma

Edytowane przez bikus
Czas edycji: 2014-08-21 o 15:04
bikus jest offline Zgłoś do moderatora