Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-23, 10:04   #1613
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez caro_l_a Pokaż wiadomość
Robię pranie tak jak zwykle ale już parę razy zdarzyło mi się wyciągnąć rzeczy bardziej brudne niż przed praniem, z jakimiś plamami w bardzo wyblakłym brązowym kolorze.
Do tej pory zdarzało się to na domowych ciuchach ale dziś ściągam z suszarki bluzkę wyjściową i upaprana :/

co robie nie tak?
Może pralka źle płuczę, albo dodajesz za dużo proszku do prania? To może też być wina osadu w szufladce na proszek i płyny. Może kamień?

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
pralka się nie zepsuje? czytałam, że puste pranie może zrobić więcej szkody niż pożytku. sama mam taki sam problem - większość ciuchów ma już szare lub niebieskie plamy/nalot
Producenci zalecają od czasu do czasu zrobienie takiego pustego prania

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
PRANIE
Które plyny do prania lub kapsułki sa wedlug was najlepsze. Chodzi mi o takie ogolnodostępne, nie pytam o produkty niemieckie.
Według mnie kapsułki Ariel są najlepsze, można dostać często te opakowanie 32 kapsułki za trochę ponad 20 zł. Bardzo dobrze dopierają, ładny zapach - a próbowałam masę płynów, proszków i innych kapsułek
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora