Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpień w dorzutki był słaby i przez Alejandra oszczędzamy - Pull&Bear cz.27
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-01, 10:18   #2670
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: Sierpień w dorzutki był słaby i przez Alejandra oszczędzamy - Pull&Bear cz.27

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
o właśnie dlatego beczałam poza tym nie miałam w zwyczaju chodzić spać (tudzież leżakować) w południe i strasznie mnie wkurzało, że kazali mi to robić

no wiem, ja to potrafię
Ja tez nie chciałam spać i to była największa kara, jak musiałam zostać w przedszkolu na spanie

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
u mnie odwrottnie..jak mama po mnie przyszla to wylam bo nie chcialam isc do domu....kobiety byly zdziwione poniewaz pierwszy raz jakies dziecko chcialo zostac w przedszkolu

trammer paczka do domu idzie dlugo ok 7 dni
To moja tak miała, jak kilka razy była w klubiku dla maluszków - wcale do domu iść nie chciała...

7 dni to długo... a mnie tak nosi... myślałam, że moze dziś jakaś paka dojedzie, to trochę cisnienie mi spadnie, a tu sie nie zapowiada

Wyprowadziłam dziś sówki na spacer
Skubane, ładne są zbieraj na nie, bo warto

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Pamiętam, że jedna dziewczynka co ze mną była w grupie to ryczała dzień w dzień przez pół roku, gdy ją mama odprowadzała Ja za to byłam dzielna i mi się bardzo w przedszkolu podobało
O, jaka grzeczna i dzielna dziewczynka Mam nadzieję, ze moja tez taka będzie
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------
trammer jest offline Zgłoś do moderatora