Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przesyłka z Chin - pytanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-02, 11:09   #1
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575

Przesyłka z Chin - pytanie


Witajcie.

Mam zamówiony plecak z Chin. Nie był tani, a przesyłka kosztowała 25 zł więc też nie mało (zdarzało mi się i z Australii zamawiać dużo taniej). Zapłaciłam za niego pod koniec lipca, a 1 sierpnia sprzedawca na allegro napisał, że wysłał i że plecak powinien dojść w ciągu 2-3 tygodni, max 30 dni. Kiedy nie doszedł w ciągu 30 dni napisałam do sprzedawcy to napisał, że do 30 dni ale roboczych, czyli jakoś do 8-9 września powinnam wg tego czekać, ale... raz, że wcześniej pisał co innego i to co mnie najbardziej zastanawia - podał mi numer do śledzenia paczki i wg tego co tam pokazuje to paczka została 11 sierpnia nadana w International Postal System. I tak jest do teraz, tak jakby cały czas ta paczka tam była i nigdzie dalej nie poszła. I nie wiem czy mam coś zrobić, jeśli tak to co? Czy może ten system śledzenia paczek jest z dużym opóźnieniem (jest to system Poczty Polskiej)? Poza tym sprzedawca mówił że wysłał 1 sierpnia a wg tego śledzenia wysłał 11 sierpnia więc jeśli kłamie i faktycznie wysłał 11 to znaczy że paczka może dojść dopiero pod koniec września. Nie wiem już co mam z tym fantem zrobić, miałam pod koniec sierpnia wyjazd, tak obliczone by ten plecak doszedł a nie doszedł a teraz się zaczynam bać że nie dojdzie mi na czas jak zacznę go potrzebować codziennie na studia. Dodam, że sprzedawca ma kilkaset dobrych opinii, złe opinie dotyczą tylko czasu wysyłki właśnie.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując