Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie i dieta w pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-02, 11:30   #11
Melam
Raczkowanie
 
Avatar Melam
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dchudzanie i dieta w pracy

Kobieto, ja pracuję po 12h, nie mam mikrofali w pracy i za każdym razem w pracy jem 4 posiłki (II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację). Obiad jem po prostu na zimno, przyzwyczaiłam się. Wybieram takie potrawy, które na zimno też są okej.
I da się, bo jem tak od 8 m-cy i schudłam 16kg


No to gratuluję przyznam się bez bicia, że jestem małym leniem :P ale teraz się zawzięłam i dam radę (chyba) :P Ja w pracy jem głównie jakieś kanapki, jedna rano i druga po południu, między czasie jakiś owoc, kawa to zależy ile mam czasu. Czasami jest tak, że nie zjem nic bo nie ma kiedy A obiad jem dopiero w domu, mój tryb życia jest po prostu bardzo zróżnicowany. Trzeba go jakoś wyrównać Ale dziękuję Wam za rady

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Aha, chciałam jeszcze dodać, że co bym nie zjadła to mam od razu brzuch jakbym była w 5 miesiącu ciąży, twardy i jest mi bardzo ciężko, a po lewej stronie pod piersią mam takie wzniesienie wielkości pięści, byłam już z tym u lekarza to nie mogłam się doprosić o żadne badania ani wyniki. Czasami tak bardzo mnie to boli, że nie mogę wytrzymać . . . Może jest to jedna z przyczyn wzrostu mojej wagi
__________________
Zasypiając uczę się umierać.
Melam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując