Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie rozjaśnionych włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-02, 16:22   #545
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Witam serdecznie.

Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. Planuję przyciemnić nieco czuprynę i mam w związku z tym kilka wątpliwości.

Aktualnie mam na głowie sprany jasny blond (z lekko złotą/beżową poświatą) poziom chyba 9. Ostatni raz farbowałam włosy 2 miesiące temu u fryzjera, więc farba już nieco się wypłukała i widać odrosty (mysi ciemny blond/jasny brąz). Kolejne zdjęcia to kolory, które biorę pod uwagę:

nr 3 - ciemny blond naturalny
nr 4 - jasny brąz orzechowy
nr 5 - brąz popielaty
nr 6 - średni brąz

Boję się dwóch kwestii: zielonkawej poświaty i tego, że farba może wyjść zbyt ciemna lub zbyt ciepła (ruda).

Wybrałam te dwie farby (z myślą o naturalnym ciemnym blondzie/jasnym brązie), ale nie wiem czy aby na pewno jest to trafny wybór:

Migdał blond 7.0

Mroźne macchiato 6.13

W jakie numery farb (wysokość tonu, odcień) powinnam celować? A może znacie jakieś konkretne farby godne polecenia dzięki którym uzyskam któryś z kolorów docelowych? Czy jakiś z ww. odcieni jest "bezpieczniejszy" dla rozjaśnianych włosów?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (26,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (20,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Light-brown-Dark-brown-Wigs-short-hair-girls-cute-fluffy-slightly-curled-Simulation-scalp-wig-fr.jpg (75,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aash.jpg (96,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lucido milk jam color classic milk tea 5.jpg (66,2 KB, 13 załadowań)
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując