Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-05, 18:40   #1515
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
No i dzisiaj z okazji uro brata zjadłam całą tonę słodyczy

Nie za fajnie ;(

Jak chcesz to wpadnij o 20 na gg

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Wiecie co mnie przeraża najbardziej? Mam straszną ochotę włożyć 2 palce do gardła i "cofnąć czas" powiedzieć sobie, że nie szkodzi i nie bd to żarcie miało wpływu na moje zdrowie Eh nie wiem co się ze mną dzieje.
oj nie kochana...najgorsze to wpędzić się w poczucie winy. Wiem, że to żadne usprawiedliwienie ale w końcu urodziny brata są... Zapomnij o tym incydencie i walcz z nami od jutra na nowo

u mnie dzisiaj czysto, chociaż przyznam, że przez chwilę miałam w ustach wafelka... zadałam sobie tylko pytanie: Czy aby na pewno ten wafelek i ta krótka chwila słodyczy jest warta tego abym złamała swoje postanowienie? ..... !!!! .... kęs wylądował na ręce a później w koszu...

a teraz mama przywiozła ciasto z imienin babci.... ehhh...

Podczas "czystych" dni, często przypominam sobie co jadłam podczas takiego kompulsu...nie mogę wyjść z podziwu jak podczas takiego incydentu odcina mózg i racjonalne myślenie.... szok!


A marchewki są super!!!! w pełni zaspokajają chęć i potrzebę mojego chrupania
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując