Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose - ploty i inne głupoty, a czasem jakieś farbowanie ;) część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-09, 11:12   #1321
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brązowowłose - ploty i inne głupoty, a czasem jakieś farbowanie ;) część VII

Cytat:
Napisane przez Nephalem Pokaż wiadomość
Edit: jeszcze mały spam pytaniowy. Jeżeli zafarbuję farbą z amoniakiem o tym kolorze:

http://img.redmega.ru/catalog/cosmet...00051154K3.jpg

Przyjmując, że uzyskam efekt jak ta bloggerka (używa tej samej farby):
http://fashionmugging.com/wp-content.../050820141.jpg

Co (i za jaki czas) powinnam zrobić, by ostatecznie uzyskać...powiedzmy taki kolor jak w załączniku?
Docelowy kolor, który wkleiłaś to dla mnie nadal beżowa 7 Czyli najpierw próbuj 8.0, sprawdź jak wyjdzie, czy się nie wypłuka za szybko, itd. a jeśli dojdziesz do wniosku, ze nadal za jasno dla ciebie to wtedy możesz kombinować z poziomem 7


Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Mcromance nie możliwe, że się tak cichaczem zdecydowałas bez zamęczania nas
Nie pamiętasz już jak miałam chwilę zwątpienia z jakiś miesiąc temu, czy nadal CT czy może teraz amoniaczkiem dowalić, a ty mi łopatologicznie przypomniałaś informacje o farbowaniu na różnych oxy?


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
masz rację z tymi włosami z obrazka.
Nie można jednak tego poweidzieć o profeskach bo nie mają obrazka

Wyżła weimarskiego
co do powiększenia rodziny to raczej temat oddalony. Póki nie mam pracy na umowę i to na czas nieokreślony to nie ma szans. Teraz pracuję na zlecenie praktycznie 5-6dni w tyg po 12h, od dwóch tygodni. Praca do tyłka ale kasy potrzebujemy.
O matuchno, weimarski !!!! Jak ja ci zazdroszczę teraz Piękne psy
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując