Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak się ubieracie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-19, 12:20   #73
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Jak się ubieracie?

Cytat:
Napisane przez kapsel Pokaż wiadomość
ja nie wchodze do takich sklepów z jeszcze jednego powodu - ekspedientki (najlepiej w ilosci 3/m2) to najczesniej odpicowane, młode Paniusie które patrzą na mnie TAK WREDNYM WZROKIEM ze to koniec.
U mnie w niektorych sklepacj wrecz przeciwnie-patrz takim milutenkim wzrokiem i takie oczka robia i glosik ,ze ehh...Nie pamietam firmy,ale weszlam do jakiegos drogiego sklepu i od razu metr za wejsciem kobieta mowi do mnie : "jakby trzeba czegos bylo to prosze pytac ,a pomoge" .Zdazylam zrobic cztery kroki i nastepna podlatuje i mowi tą samą regulke :jakby trzeba bylo czegos to prosze pytac ,a pomoge" No żesz k....jedna- ok,ale zeby od razu dwie i jedna przy drugiej mowila to samo? To bylo najgorsze z czym sie spotkalam.Najbardziej lubie taka wypośrodkowaną pomoc.Nie lubie tez totalnego olewania klienta...czyli sklep House-tam w ogole nikogo nie ma do pomocy ,zeby podal ubrania zawieszona na wysokosci 2m albo lepiej...trzeba latac i szukać kogoś,a jak juz mowie do kogos ,zeby mi podal ubranie to slysze :zaraz momencik-pojdzie polatac po sklepie i w koncu z łaski podaje mi ciuch...
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując