Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-19, 20:22   #210
SugarFreexD
Rozeznanie
 
Avatar SugarFreexD
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 607
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
Czy to jest normalne ze na takim jadlospisie przytylam 1kg w tydzien? Dodam ze to nie jest woda czy zalegajace zarcie bo nalogowo pije senes...

6.00 - kawa z mlekiem i cukrem (1,5 lyzeczki)
10.00- pół bułki z masłem, sałatą, 2 plastrami szynki drobiowej, pomidorem i ketchupem
14.00 - 3 pierogi z mięsem wołowym, łyżka buraczków zasmażanych
18.00 - pól bułki z sałatą i jajkiem kl. S. i ketchupem
21.30 - pasek czekolady białej

wiem ze menu ubogie i wogóle, ale boje sie zwiekszyc porcje bo boje sie ciezkosci po posilku, wielkiego brzucha, ktory podobno jest moja fantazja (ja oczywiscie tak nie uwazam - mam brzuchofobie)
nie jestem wcale glodna, to co jem jest i tak wpychane na sile... bardzo malo pije w ciagu dnia
i ogólnie mam juz dosyc wszystkiego, szczegolnie walki o zycie... ;/

mam tez pytanie do dziewczyn chorujacych na ed: czy Wy tez mialyscie takie brzuszyska i takie obawy przed wiekszymi porcjami? Przepraszam ze to pisze ale nie wiem czy to wszystko jest takie same u nas wszystkich czy tylko ja tak fiksuje...
Też mam taki brzuch po jedzeniu. Po małej porcji dużej, po wszystkim, nawet po wodzie. Dlatego doprowadziłam do tego, że jem tylko wieczorem, a po posiłku nie wychodzę już z domu, bo się okropnie wstydzę swojego brzucha.
SugarFreexD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując