Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 09:41   #5214
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
O biovaxie mam już jako taką opinie wyrobioną, ostatnio dość często go używam Porowatość mi spadła, więc na drugi dzień jest lekki oklap (przez quaternium), jakby się uwziął, to by wytrzymał ten drugi dzień, ale myję wtedy przeważnie. Skręt jest po nim o dziwo bardzo fajny. Bałam się gliceryny, ale emolientów jest sporo i ładnie dociążą, chociaż z 2 godziny po myciu jest za lekko, potem dochodzą do siebie i już jest dociążono i gładziutko

Odżywka super, nic tylko brać
Pewnie ta maska by była dobra dla mocno wysuszonych włosów.

Jeszcze tą lidlową bym chciała kupić:
Aqua, Stearyl alcohol, Cyclopentasiloxane, Stearamidopropyl dimethylamice, Cetyl alcohol, Glycerin, Panthenol, Benzoic acid, Cetrimonium chloride, Macadamia terniofilia seed oil, Parfum, Dimethiconol, Behentrimonium chloride, Citric acid, Benzyl salicylate, Potassium sorbate, Linalool, Isopropyl Alcohol, Citronellol.
bo miodkowy organic się kończy i potrzebuję humektantowe coś, a stwierdziłam że szkoda mi tyle kasy teraz wywalać na kosmetyki. Mam aloesową, ale średnia i miodu będę do niej dodawać.

Luknęłam na bloga mysi i post odnośnie stresu i włosów.. i jest to wprost idealny opis moich objawów, nie jest dobrze : (
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora