Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mieszkanie razem a wspólne plany na przyszłość
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 09:43   #46
Krwawaopiekaczka
Raczkowanie
 
Avatar Krwawaopiekaczka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 87
Dot.: mieszkanie razem a wspólne plany na przyszłość

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To dlaczego jej tego nie powiedział, dlaczego nie przedyskutowali tego na początku związku? Ona powiedziała jak to wygląda z jej strony, czemu nie przedstawił wtedy swojego stanowiska, tylko się grzecznie zgodził z nią? Przemilczenie swojego stanowiska, jeśli jest tak odmienne od stanowiska partnera, jest po prostu nieuczciwe moim zdaniem.

Oczywiście, masz rację, a na pytania przez Ciebie postawione tylko autorka może odpowiedzieć. Ogólnie odnosząc się do Twojego postu chodziło mi o uwzględnienie samej drugiej strony (,,Autorka chce konkretów"), a cała treść już bardziej miała odnosić się do autorki.


Jak na razie to widzę tu tylko potępienie stanowiska autorki...
Miałam na myśli również potępiający stosunek autorki do swojego faceta, bo takie odniosłam wrażenie, że jej nie pasuje brak deklaracji, chociaż w poście wyżej napisała, że związek och ach, że on też widzi wspólną przyszłość ze ślubem włącznie... W sumie to nie wiem, gdzie autorka widzi problem A deklaracje... Jak mu się odwidzi, czego oczywiście nie życzę, to żadne deklaracje nie pomogą, także ja bym po prostu zamieszkała z facetem, którego kocham, bo w życiu i tak nie ma 100% pewności na nic.

Borze szumiący, przepraszam za moje posty, ale tak się nie wyspałam, że chyba nie umiem przekazać o co mi chodzi
Krwawaopiekaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując