Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-25, 20:16   #2747
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Też się zawziąłem na maxa bo zima mnie zastanie a waga bez zmian. Ale to już za mną to już postanowione. Teraz jak czuję że mam podły nastrój i zbliża się kompuls to idę rąbać drewno, o!
Nie ma mi kto dodać siły w chwilach słabości, więc muszę być silny podwójnie. Od 1 ruszam z siłownią 3 razy w tygodniu czyli treningiem ogólnorozwojowym oraz cardio, a w dni beztreningowe będę się raczył długimi marszobiegami (nordic walking) na zmianę z basenem. Może jeżeli przestanę się użalać i tkwić w depresji, a zacznę działać to wkońcu waga ruszy!

Dzisiejszy jadłospis (żeby nie było samego OT):

R

1. płatki owsiane (30g), jogurt nat. 150g, połowa mango (156g), 20 g orzechów laskowych

2. 2 kromki żytniego razowca (ze śruty), 22g-2 plastry szynki, 38g-2 plastry sera żółtego (14% tłuszczu), roszponka, pomidor malinowy

3. 220g piersi z kurczaka, 250g brokuła, 50g kaszy gryczanej niepalonej skropionej olejem z pestek dyni

P: kawa z 190ml mleka, jabłko

4. puszka sardynek, roszponka, połowa avocado, czerwona cebula, czarne oliwki, papryka
+ 15g kakao na wodzie

Przed snem: ciepłe mleko z łyżeczką miodu gryczanego
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora