Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Wrzesień u Lacturii - wszystkowątek ;-) Zapraszam po górna półke i fajne dodatki ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-27, 22:21   #54
Ralfioza
Zakorzenienie
 
Avatar Ralfioza
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: blisko morza
Wiadomości: 4 290
Przekupka: 97 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrzesień u Lacturii - wszystkowątek ;-) Zapraszam po górna półke i fajne dodatk

Hej
Poszłam na łatwiznę, i skopiowałam odpowiedź, którą wcześniej do innej wizażanki wysłałam Opis Lancome:
"Przed chwilą jeszcze raz go przetestowałam, aby fachowo odpowiedzieć. Puder w opakowaniu ma kolor, hmm beżowy wpadający w delikatny, pudrowy róż. Po nałożeniu na twarz puszkiem widać,że jest bardzo jasny - ale to u mnie, bo jestem dość mocno opalona (pozostałość z intensywnego plażowania), ale po aplikacji pędzlem stapia się ze skórą i nie widzę różnicy w kolorze (tu zrobiłam test taki, że zaaplikowałam go na jedną stronę twarzy). Ma działanie wygładzające, tą połowę twarzy przyjemniej się dotyka, ale oczywiście nie kryje maksymalnie niedoskonałości - puder nakładałam na nagą twarz, posmarowaną z 3 godziny wcześniej lekkim kremem, wiesz, bez podkładu
Z założenia jego działanie: ma dać satynowy połysk (ale nie blask), porównując go z pudrami rozświetlającymi będziesz niezadowolona, bo efekt jest bardziej subtelny. Oczywiście nie ma drobinek brokatowych.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

A jakby to wartościowo wyglądało? Bo nie chce mi się szukać wszystkich Twoich produktów (wybrałam więcej), a Tobie będzie łatwiej. Jesteśmy na równi, czy powinnaś coś dobrać? A jeżeli ja mogłabym coś dobrać, to chętnie zgarnęłabym dwie Givenchy. Daj znać, jak to wygląda
__________________
Kosmetyki
Ralfioza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując