Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-29, 22:39   #1951
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Co znowu przeskrobałaś? Za każdym razem, jak jadę Lubicz, to przypomina mi się Twoja historia ze skrętem na zakazie przed Białym Domkiem
A, takie tam pierdoły na rowerze- m. in. przejazd po przejściu dla pieszych- chory kraj

A wtedy to musiałam dostarczyć Mag na dworzec na czas i nic więcej się nie liczyło
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też we wrześniu grzecznie całkowicie - przybył mi tylko wysuszacz Poshe i róż W7. Wczoraj odebrałam od koleżanki, ale na razie wysuszacz poleży, bo dokańczam resztki. Poza tym nic i nic nie przybędzie już chyba bo trochę też ten miesiąc jest dla mnie kiepski finansowo, zresztą w ogóle jest kiepski bez wdawania się w szczegóły. Schudłam strasznie i mam kupę stresów i wydatki w perspektywie.

W nowościach i gazetkach też nie wiem co piszczy, wczoraj tylko kupiłam Glamour ze zniżkami ale to dlatego, że muszę kilka rzeczy kupić teraz i mi się pewnie trochę przyda
A dziś mi przybyła kremo-maska na noc Avon Anew Clinical nawilżająca, ale i tak nie mam kremu na noc, bo właśnie skończyłam mini TBS Seaweed. Pozużywam troszkę próbek i się wezmę za tę nowość..

Mam nadzieję, że nic niedobrego u Ciebie się nie dzieje?

Ja się byłam w tę sobotę rozejrzeć ciuchowo, ale zów nic mi się nie poodba i nie jest na mnie skrojone więc i gazet ze zniżkami nie kupię, bo po co
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ano trzymajcie, nie zaszkodzi, chociaż mi to nawet kciuki całego narodu raczej w tym roku nie pomogą.
I jak poszło?

Moja najmłodsza siostra chyba to kończy w tym roku akademickim
I w ogóle wraca we środę ze Stanów po 4 miesiącach

A jak przygody włosowe? Byłaś/będziesz jeszcze u Marty czy masz kogoś nowego? Bo ja nie wiem czu szukać czy iść do niej znów, a będę musiała sięwybrać w ciągu najbliższych 10 dni
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
W sumie racja, mi się podobały jedne z nubuku, po przymierzeniu super, bardzo wygodne, a po dotarciu do lustra okazało się, że wyglądam w nich jak z baru country, bo mają noski wygięte w stylu kowbojek
Ja też coś u nich mierzyłam i we wszytkich modelach wyglądam przedziwnie

Porobiłam w weekend fotki mojej pielęgnacji więc załączam bonusowo, ale nic szczególnego nie mam, część za chwilę zużyję (piąta fokta to miniaturki, szósta i siódma zapasy )

Byłyście może na jakimś ciekawym wieczorze panieńskim? Muszę zorganizować coś za 2 tyg i nie za bardzo mam pomysł co by to mogło być
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0315.jpg (59,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0317.jpg (44,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0318.jpg (58,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0319.jpg (93,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0320.jpg (81,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0321.jpg (82,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0322.jpg (100,8 KB, 15 załadowań)
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2014-09-29 o 22:40
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując