Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 10:39   #3526
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV


Specjalnie przyszłam ze spaceru trochę wcześniej gdy Herbi spał, żeby kawkę spokojnie wypić. Zostawiłam więc go na ganku i nałożyłam moskitierę. Wstawiłam wodę na kawę i co widzę? Już młody z siatką walczy
No, ale tż się zlitował i dał mi 10 minut wolnego

Co ja miałam... aha...

mania - dzięki że pytasz

zaczerwienienie schodzi i pojawia się od nowa. Smarujemy kremem bambino i jest mega poprawa ale w ciągu dnia Młody szoruje wszędzie buzią no i za chiny nie mogę nad tym zapanować Więc wieczorami ma znów zmiany na buźce. Już odstawiliśmy pieluchy tetrowe, które to podrażniały go jeszcze bardziej, a ślini się strasznie no i trzeba wycierać. Wycieramy mu buźkę więc zwykłymi bawełnianymi bluzkami

Za to nie możemy sobie poradzić z odparzeniami przy szyji )po bokach, tam gdzie bluzka ociera)
Jak nie urok to straczka
cloud - ja też oddałam trzy paczki '2' znajomej, a jej się przydały, bo ma bliźniaki o niewiele młodsze od moljegi syncia
Też musiałam szybko zmieniać pieluchy, bo widziałam, że nagle zaczęły go nieźle uciskać.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Julie super Fajnie, że Bartuś poznaje nowe smaki? Lubi kaszkę?

No to ja się mogę pochwalić, że Mela spała od 21 do 6 rano, zjadła i jeszcze pokimała do 8:30

Cloud ja bym zużyła te 2 na Twoim miejscu ja też jakbym przymierzyła Meli 3 to pewnie byłyby dobre ale chcę skończyć paczkę 2
Tak - ona ma zbożowy smak, mam wrażenie, że kukurydziany taki. Lubi ją i zajada ze smakiem - co dzień daję mu coraz więcej.
W ogóle na razie wszystko je ze smakiem co mu podam, tylko na wodę i rumianek się krzywi Nie wiem jak nauczyć go pić coś bezsmakowego
Sok z jabłka pochłania tak szybko jak nie wiem...


Brawa dla Melci.

Mój syn ostatecznie dziś obudził się o 6:20

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Martwię się o Jagatkę

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Mania - masz absolutnie piękny brzuszek
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora