Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 11:23   #3534
nuno3
Raczkowanie
 
Avatar nuno3
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 352
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dziewczyny dzięki za gratulacje Moja córcia pozdrawia kopniaczkami

Zalamana gratuluję obrony magisterium No i powodzenia z doktoratem. To będzie wyzwanie

Jul natrafiłam na taką informację w internecie:
"Pamiętajcie, że zarówno niedobór witaminy D, jak i jej nadmiar są szkodliwe dla dziecka i mogą mieć poważne konsekwencje. Jakie mogą być objawy przedawkowania witaminy D...? Na pewno niepokój, drażliwość, zaparcia, zaburzenia łaknienia, zbyt szybkie zrastanie ciemienia przedniego, uszkodzenia nerek czy kamica nerkowa. Warto na te objawy zwrócić uwagę, choć nie są one może specyficzne."

Nie wiem czy to Ci się przyda, ale stwierdziłam, że podrzucę. Czytając o niepokoju, drażliwości i zaburzeniach łaknienia skojarzyłam to z Bertusiem. Może w tę stronę poszukać?
Tu masz stronę źródłową:
http://zapytaj-farmaceute.blogspot.c...-i-dzieci.html

No i brawa za piękną nockę

Beat@ dużo zdrowia dla córci Na pewno żal patrzeć jak takie dzieciątko się męczy. Pięknie za to rośnie

Jagatka to co się dzieje? Coś z serduszkiem nie tak? Mam nadzieję, że jednak okaże się, że wszystko w porządku
__________________
Marysia
nuno3 jest offline Zgłoś do moderatora