Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-03, 12:25   #1748
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo to tylko ja oczywiście dam znać jak dotrze. Tak jak pisałam wczesniej - może nie jest szałowa, ale jest prosta, nieoklepana i przede wszystkim wygląda na ciepłą, a to było dla mnie priorytetem



Za takie zainteresowanie to powinni Ci tą darmową wysyłkę zafundować Szkoda, że Lory mniejszej nie chcą zrobić. A nie chcesz napisać do nich powiedz, że jest kilka dziewczyn zainteresowanych mniejszą Lorą pliiiis dostałam wiadomość, że mogę zapłacić przez PayU i zwrócą mi koszt kuriera w paczce tylko kurcze nie chce mi się tej wielkiej Lory przerabiać, to też dodatkowe koszty



Ale super tylko ja już nie wiem co kupować . Dwa kupony z mojego all, dwa z męża. Ileż można. Zaczynam żałować, że jestem w ciąży haha. Gdybym chociaż płeć znała to mogłabym kupić coś dla maluszka, a tak lipa do końca promocji zostały 3 dni więc dopiero za 3 dni sobie odbiorę kupon żeby mieć więcej czasu na kupienie czegoś
Napiszę do nich w sprawie Lory nie ma sprawy

A dla maluszka zawsze możesz coś kupić w uniwersalnych kolorach jasny zielony, żółty, fiolet
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora