Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 20:25   #4854
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Hosenka, mam prośbę- możesz napisać nr i odcienie tych sypkich vollare/cantare i jak się poszczególne kolory spisują? jak wyglądają na powiece, czy błyszczą itd. ten złoty widać na powiece? uff, to narazie tyle pytań
o jejciu troszke to bedzie trwało

odpowiem na razie na pytanie o złotym: złoty widać na oku prezentuje sie nieźle, jednak na zdjeciach zauwazyłam że wychodzi bardziej żółty niż złoty. złoty mam też z bourjois (tester) i on jest już bardziej złoty, ale jasniejszy, mniej żółty.

Ide poznosic te sypkie

a tu pudełko z Sephory w którym trzymam m.in sypkie cienie

no i moja komódka

edycja: moment: w któryms watku o vollare były opisywane kolory zaraz tego poszukam.
znalazłam http://www.wizaz.pl/forum/showthread...3w#post2562950

to są moje opisy:
4: jasny brąz ze złotymi refleksami. transparentny efekt na powiece
8: ciemny brąz połyskujący złotem. mocno kryje
11: ciemna zieleń, kryjąca. jakoś mało błyszczy w oprównaniu z innymi kolorami
18: średni róż pomieszany z jasnym fioletem (a'la lilaróż )
20: jasny zielono, mocno błyszczący, lekko kryje
29: stare złoto, złoto wpadające w brąz, kryje
32: a'la kameleon APC, ale ten jest bardziej bordowy (??), opalizuje troszke w inny sposób niż apc
33: piaskowy, jasne złoto, efekt transparentny (połyskują tylko te drobinki, bez zadnego "bazowego" koloru)

dopisze Ci te kolory które mam nowe, mopze cos podopisuję, niektórych z tych wymienionych już nie mam.

wiec na moim zdjęciu są kolejno:
4: jasny brąz ze złotymi refleksami. transparentny efekt na powiece. dziewczyny pisały że jest to raczej pudrowy róż - ale to zależy od koloru skóry,. u mnie jest to beż, jasny brąz. chyba ze nałoże go na jakiś różowy cień, to wtedy nadaje pudrowo rożowy połysk

8: ciemny brąz połyskujący złotem. mocno kryje

18: średni róż pomieszany z jasnym fioletem (a'la lilaróż ) - uwielbiam ten kolor poszukam zaraz fotki na którym je mam na oczach. pieknie się błyszczy. kolor bardzo oryginalny

20: jasny zielony, mocno błyszczący, lekko kryje

29: stare złoto, złoto wpadające w sredni brąz, kryje

32: a'la kameleon APC, ale ten jest bardziej bordowy (??), opalizuje troszke w inny sposób niż apc (opalizuje na turkus, szafir). mocno kryje

33: piaskowy, jasne złoto, efekt transparentny (połyskują tylko te drobinki, "bazowego" koloru praktycznie nie widać), fajny ro rozświetlania powieki pod łukiem brwiowym

41: złoto, mocno błyszczace i kryjace (chyba ze sie rozetrze palcem, wtedy efekt bardziej transparentny). To wersja z nowego wrześniowego (2006) rzutu (poprzednie sa ze starego), ma gąbkowy aplikator. Niestety obecnie Vollare ma kiepskie kolory Nie wiem czy dostaniesz te ze starej wersji

bez numerka: kolejny bardzo ciekawy kolor - ciemny brąz połaczony z fioletem/oberżyną. pięknie się mieni. kryje

to były Vollare

potem jest Cantare nr 4: fiolte z widocznymi fioletowymi błyszczacymi drobinakmi kryje

a potem bourjois
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolorówka 1.JPG (24,4 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorówka 2.JPG (18,3 KB, 192 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora