Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-05, 12:15   #1967
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Też nie mam kremu, nawet nie mam pomysłu na niego..

Aaale super! Tak kolorowo, a miniaturki przesłodkie Co sądzisz o serum Bielendy?
Ja kojący tonik Garnier wsadziłam do zapasów, ostatnio wyjęłam, a tam na dnie pływają ciemne grudki przypominające rozkruszoną ziemię do kwiatów nie mam pojęcia, czemu tak się stało, wcześniej go nie otwierałam..

Może coś tematycznego, związanego typowo z PM, jej zainteresowaniami?
Jeszcze nie próbowałam Avonu, ale przypomniałam sobie właśnie o dermedicu regenist Ars3 i pewnie kupię sobie komplecik.

U mnie zawsze kolorowo Przeładowane alkoholem więc boję się używać za często i stouję tylko na noc w kombinacji z tym zielonym kremem Himalaya- o dziwo nie zapycha mnie tak parafina z niego Wydaje mi się, że mam mniej brzydkihc niespodzianek na twarzy i część zasług jednak bym mu przypisała
Mój też trochę stał, ale nic się nie wytrąciło..

Chyba się skończy na kręglach i będę piekła pierwszy tort w życiu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No niestety jakoś mi nie po drodze z tym egzaminem.

Ja też potrzebuję krem i nie wiem jaki kupić, muszę się rozeznać co teraz warto kupić. Co gorsza od 3 dni nie mam kremu pod oczy i to mi już przeszkadza mocno.

Dzieje się niestety, ale to nie jest temat na publiczne forum. Możemy iść kiedyś na kawkę to Ci opowiem.

Ja mam tę gazetę ale poza torbą w Mohito chyba nic nie kupię, bo z butowych sklepów nie ma nic godnego uwagi. A jeszcze walizkę idę kupić, ale już mam upatrzoną.

Idę do Marty za tydzień w poniedziałek. Już naprawdę jest mi to potrzebne.

Fajne zbiory, jak zawsze.

No ja Ci już opowiadałam chyba, ale podstawa to dużo alkoholu i dobry klub.


Ja polubiłam gratisowy Iwostin ReActin- jest ciut gęstszy i treściwszy w konsystencji niż Sylveco, można nałożyć więcej i fajnie się wchłania, nawet nieźle nawilża.

Chętnie

Ja się chyba będę musiała rozejrzeć za beżowymi szpilkami, jeśli pogoda na weselu dopisze to do lżejszej sukienki musze mieć jakieś jasne buciki, a i tak się przydadzą takie klasyczne jasne na inne okazje, prawda? I jaka torebeczka do nich?

To ja chyba też skoczę w tygodniu. Ponowię próby z kasztanowym jasnym brązem, bo nie chcę już jasnego koloru na jesień. i nie wiem co z długością- kusi podciąć aż do brody

dzięki, poza żelami choroba na razie opanowana .)

jakoś to będzie )
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując