Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-07, 08:18   #1971
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chyba się skończy na kręglach i będę piekła pierwszy tort w życiu
No to powodzenia a potem koniecznie idźcie na jakąś imprezę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja polubiłam gratisowy Iwostin ReActin- jest ciut gęstszy i treściwszy w konsystencji niż Sylveco, można nałożyć więcej i fajnie się wchłania, nawet nieźle nawilża.
To może z tym spróbuję? Muszę dzisiaj poczytać KWC i coś kupić, bo jutro jadę się integrować w górach i pasowałoby mieć coś pod oczy jednak.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja się chyba będę musiała rozejrzeć za beżowymi szpilkami, jeśli pogoda na weselu dopisze to do lżejszej sukienki musze mieć jakieś jasne buciki, a i tak się przydadzą takie klasyczne jasne na inne okazje, prawda? I jaka torebeczka do nich?
Jasne że się przydadzą. A torebka no to nie wiem, jakaś brązowa, beżowa, czarna jeżeli sukienka ciemna? Neutralna raczej

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To ja chyba też skoczę w tygodniu. Ponowię próby z kasztanowym jasnym brązem, bo nie chcę już jasnego koloru na jesień. i nie wiem co z długością- kusi podciąć aż do brody
Ja nudnie - zapuszczam i robię odrosty. Ale końce mam zmasakrowane po tym okresie, kiedy codziennie prostowałam.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Nie dziwię się U mnie okazało się, że pomyliłam terminy i ten Mediolan dopiero w grudniu, teraz TŻ ma być w Niemczech, to może uda mi się go wysłać do DM no i pojawiła się opcja wspólnego weekendu we Francji, chociaż nie wiem, czy warto jechać jesienią
Warto na pewno, ja teraz wychodzę z założenia że zawsze wszędzie warto pojechać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja w tym roku jeszcze się nie poddam szczepionce
Ja się z zasady nie szczepię na takie rzeczy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując