Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-08, 07:56   #1714
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz. VI

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Jaką masz datę wazności na lenorze? Bo na mojej próbce była do... 13 maja :/
Pranie jest sztywne i w ogóle nie pachnie, bo datę sprawdziłam za późno Nie spodziewałabym się, że mogą wysłać coś przeterminowane aż o 5! miesięcy.
Nie wiem czy zamówię jeszcze coś z tej strony, bo jaki ma sens testowanie przeterminowanych rzeczy. Ciekawe jak będzie z Vizirem...
To jest data produkcji

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
nie doczytałam, ze trzeba dodawać opinie na kwc testowanych produktów, nigdy nie dodawałam
Ja nigdy nie dodawałam i zdarza mi się wygrywać i tak

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4844006 3]ja tez mieszkam w małej miejscowości, a konkursów wygrywam sporo.
W tym roku dostałam z wizażu balsam playboy, odżywkę garnier, chyba 2 razy zestaw Dove, podkład Rimmel, Maskarę Rimmel tyle pamiętam, były jeszcze kosmetyki Wella ale nie pamiętam czy to w tym roku czy w zeszłym. Z Fb wygrałam bon na kosmetyki na 50zł, płyn micelarny, szczoteczkę Oral B, 2 maskary Rimmel, Do tego ustrzeliłam program antywirusowy, 2 płyty, filtr p20. Udało się tez wygrać 3 blogowe rozdania. Może było coś jeszcze, nie pamiętam, bo jest tego tak duzo, że ciężko zliczyć. Co miesiąc coś wpada.

Próbki poprzychodziły wszystkie oprócz jednej Yodeymy.

A no i był podpaski z Wizazu. I z Everydayme. A teraz kapsułki Vizir. No i Le petit Marseillais z Rekomendujto.[/QUOTE]

Ja mieszkam na wsi, gdzie jest 100 mieszkańców i też wygrywam ;D Tak, więc myślę, że to nie od KWC i miejsca zamieszkania zależy
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora