Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-08, 11:10   #1973
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dodajesz do zupek coś "konkretnego" typu ryż, kasza jaglana, kasza gryczana,pęczak czy do owoców ryż, jaglana, płatki owsiane? Moze zwiększenie kaloryczności poprawi nocne spanie?


Ostatni Kacprowy hit na podwiecZOrek to owsianka z mango, a na obiad potrawwka z indyka/kurczaka z warzywami i białą kaszą gryczaną (nie blenduję warzyw, mięsa i kaszy)
Dodaję... Wcześniej dawaliśmy jej kaszę wieczorem a i tak budziła się punktalnie po 3 godzinach... Trzeba to przeżyć
A owsiankę jak mu robisz? Gotujesz na wodzie płatki błyskawiczne?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Izka, gratuluję!! Bardzo się cieszę
swoją drogą, nie wiedziałam, że tak małe dzieci mają już tak urozmaiconą dietę!

Ja używam Opery i nic mi nie krzaczy

[...]
no i pojawiła się opcja wspólnego weekendu we Francji, chociaż nie wiem, czy warto jechać jesienią
dziękuję
Od kilku miesięcy powoli coś wprowadzamy, trochę się tego uzbierało

Zmieniłam wersję Opery na nową i wizaż wygląda dobrze... Za to wprowadzili tyle zmian, nie podoba mi się tak jak stara

Jedźcie do Francji, na pewno warto! Zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja w tym roku jeszcze się nie poddam szczepionce
a planujesz kiedyś?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się z zasady nie szczepię na takie rzeczy.
Ja też nie. W tym roku ginekolog mi powiedziała, że obowiązkowo muszę się zaszczepić - oczywiście tego nie zrobię, bez przesady - od lat nie choruję na grypę, nie szczepiłam się, to czemu miałabym w tym zachorować

Też Ci zazdroszczę gór


Wczoraj sobie uświadomiliśmy, że ostatnim razem byliśmy w teatrze rok temu - jakoś zatęskniłam nagle za takimi rozrywkami jak teatr czy chociaż kino... Ale jakoś mi szkoda rodziców zostawiać na pastwę dziecka wieczorem
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując