Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-09, 18:34   #1180
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jeszcze wkleję tę szczoteczkę z B. za 19,90:
http://womanland.blogspot.com/2014/0...isonic-by.html
Podczas ostatniej gazetki urodowej zostały wykupione na pniu.
Niestety nie ma końcówek zamiennych, więc tylko do wypróbowania. No chyba, że rzucą kiedyś zestawy uzupełniające. No ale zawsze można później buty pastować.
Ja w sumie jestem zaskoczona, ze w biedronce sa coraz lepsze produkty, ja mam ogromniasta biedrone u siebie i naprawde duzo towaru, jak gdzies sa 2 sztuki, to tutaj jest jak w hurtowni. Byly super swieczniki niemalze jak almi decor, super rzeczy do szkoly, disneyowe bodziaki i koszulki, spodnie dresowe disneya, w ogole smieszne jest to, ze ten sam towar w auchan czy innych bywa kilka razy drozszy.a jak ktos nie kupi, to kupie ja na wyprzedazy, bo po tygodniu wsadzaja to wszystko do kata i przeceniaja. Takze dla dzieci raj. Podobno krem do rak jest dobry w biedronce, ale jakos nie kupuje tam kosmetykow. Mam swoje ulubione i nie lubie innych, raz kupilam zel do kapieli z auchan i mam problem, bo toto tak capi kwiatami, ze nie moge sie
umyc i w ten oto sposob zel stoi.
proszek persil dzisiaj kupilam, prawie 5 kg za 27 zl.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora