Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&B cz29
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-11, 07:23   #143
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
anulowali mi zamówienie z Mango a to miał być dla Szoszki camelek
ale skurczybyki
nic się nie przejmuj, Miniś, i tak musisz się ze mną spotkać przez DM ale weź im trochę nawrzucaj, bo chyba sobie żartują - zamawiałaś w piątek i Ci anulowali, a potem wysłali jeszcze setki tych płaszczy, więc co oni odstawiają...
Może będzie jakaś okazja i jeszcze przymierzę, albo i kupię, ale tak mnie denerwuje już ten sklep, że może i dobrze się stało...

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątasku i odpowiadam na post ze starego:


Poza tym, że mam depresję bezrobociową to wszystko w porządku
Wczoraj odebrałam dowód na nowe nazwisko Tż mi (tzn nam) robi nową szafę i może weźmiemy psinkę ze schroniska (ale na razie urabiamy w tym temacie babcię, bo nie chce się zgodzić).
Ale miło się czyta no, poza depresją bezrobociową

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
babka na infolinii mnie ostatnio zapewniała, że na pewno zamówienie zostanie wysłane, wczoraj przysłali jakiegoś maila z a teraz to najgorzej się wkurzyłam, bo to miało być dla Szoszki zaraz zadzwonię i im nawrzucam
najlepsze jest to, że zamawiałam w piątek, jak tylko kod zaczął działać i oczywiście ja nie dostałam płaszcza, a sto tysięcy osób zamawiających w sobotę i w niedziele owszem
no właście... ech...
dziękuję Ci Minia

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Pamięta ktoś stronke z której przepis na pasztet z soczewicy podawała Szoszka?
Ale mi miło, że ktoś to pamięta

Wreszcie powrót do domu dziś zaraz ruszam na samolot, dość już mam tej delegacji
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora