Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-13, 10:35   #2824
betist
Rozeznanie
 
Avatar betist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Sorki dziewczyny, ale nie chce rozpakowywac, bo sobie wynyslilam, ze kazdemu dodam do prezentu mikolajkowego, jest sklejone tasma, bez uszkodzenia opakowania trudno sie dobrac. Widze, ze baterie sa zalaczone w zestawie i chyba od spodu jest jakis wylacznik, ale ulotka niestety zaslania, moge tylko powiedziec co widac z gory, czesc swiecaca imituje ksztalt plomienia
Rano widzialam juz pare swieczek rozbebeszonych, szkoda ze od razu nie sprawdzilam czy jest wylacznik. ale dla mnie to bylo oczywiste, ze powinien byc. Jutro jeszcze bede dokupic, jesli oczywiscie cos zostanie to przy okazji oblukam te wyciagniete, no chyba ze wczesniej ktoras z forumowiczek zakupi i da znac.
Mi sie wzorki podobaja, szczegolnie ta z okalajacymi zlotymi nitkami i niebieska, w sumie bozo-narodzeniowe ozdoby czesto sa 'tandetne' a dla mnie to typowy produkt stworzony z mysla o zblizajacych sie swietach..

Dumalam tez nad ta zarowka zmieniajaca kolor swiatla. Mial ktos kiedys takie cudo, warte tych prawie 30 zl?
__________________
"It's better to be hated for who I am, than be loved for who I am not" - Kurt Cobain
betist jest offline Zgłoś do moderatora