Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prośba o typ kolorystyczny, kształt twarzy i oczu :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-25, 11:39   #1
kanka1988
Raczkowanie
 
Avatar kanka1988
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Bieruń
Wiadomości: 154
GG do kanka1988
Red face

Prośba o typ kolorystyczny, kształt twarzy i oczu :)


Witam !!

Bardzo bym prosiła o okreslenie rzeczy w temacie... próbowałam sama, ale jakoś nie bardzo mi to wychdzi... Tym bardziej, że nie za bardzo portafię określić kolor własnej cery... Może Wy mi drogie wizażanki pomożecie

Odpowiedzi na pytania:


1. Jak się opalasz
1. Opalam się ciężko, najpierw na czerwono, potem opalenizna robi się taka złotawo-brązowa

2. Kolor oczu
2. niebieskie, bez ciemniejszej obwódki za to z plamkami, oprawa oczu chyba ciemna,zdecydowana, ale na pewno nie czarna

3. Piegi
3. Występują na twarzy tylko po opalaniu - nie potrafię określić koloru,bo dawno nie miałam piegów

4. Cera
4. I tu największy problem mam z określeniem jej koloru... Mam jasną karnację, ale nie potrafię okreslić dokładnego koloru cery

5. Naturalny kolor włosów
5. Jak byłam mała to miałam włosy bląd, teraz ciemne, brązowe, ale nie bardzo ciemne, w lato rozjaśniają mi sie od soneczka i robią się wtedy jaśniejsze przebłyski

6. Kolor ust
6. Hmmm nie za bardzo intensywny, raczej taki różowy

7. W jakich kolorach
7. Dobrze czuję się w brązach,czarnym. zieleniach, pomarańczy, turkusie, a źle na pewno w ubraniach fioletowych i rózowych, w czerwieni tez nie za bardzo.

Załanczam też fotki, pewnie się przydadzą

Z góry bardzo dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0259.JPG (112,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0263.JPG (113,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0264.JPG (117,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0261.JPG (121,7 KB, 34 załadowań)
__________________
W każdej sekundzie możesz się odrodzić
W każdej sekundzie możesz zaczynać od nowa
To jest wybór - Twój wybór...
Kocham Cię Przeokropnie Mocno Szymeczku
http://www.suwaczek.pl/cache/b012d384ca.png
kanka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując