Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PAŹDZIERNIK 2014 wszystkowątek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-15, 10:29   #14
sensualistka
Zakorzenienie
 
Avatar sensualistka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 310
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIK 2014 wszystkowątek

Zima się zbliża,może jakaś mam potrzebuje kurtek dla córki? Zadbane i niezniszczone:

1. Kamizelka grafitowa misiowa dwustronna na 104, bardzo ciepła, stan bdb,tylko na suwaku są jakieś ryski na emalii.

2. Płaszczyk zimowy na 104, chociaż na metce jest 110/116-na pewno nie jest to właściwy rozmiar, miałam ją odłożoną na czas,aż córka dobije do 110 i był już za mały, założyła go może dwa razy. Płaszczyk ciepły,produkcja polska,na polarze, kaptur odpinany,wokół polarowy "miś".

3. Kurtka przejściowa Zara z zeszłego albo jeszcze poprzedniego roku, niby winter collection,ale dla mnie październik collection góra,z metki na 118,jak to w Zarze bzdura, to 104/110 max na chudzielca. Stan bdb-,a wady to: niemal natychmiast po kupieniu wchodząca w suwak poszewka,stąd kilka małych dziurek od wewnątrz w poszewce. Przy noszeniu zapiętej kurtki nie widać.


4. Pantofelki dziewczęce z CCC, rozmiar 29,tegoroczna kolekcja, kosztowały 59zł, stan idealny, założone RAZ (na jedną uroczystość w przedszkolu, przy kolejnej okazji okazało się,że już cisną...). Wad brak, śliczne dla małej elegantki. Takich czarnych pantofelków będę miała wiele, moje dziecko potrzebuje ich na występy,a rośnie jak na drożdżach i zakłada je najczęściej raz,dwa razy...mogę zaopatrywać jakąś mamusię

5. Nowy dres dziewczęcy z Lidla na 122/128, był w sprzedaży miesiąc temu. Metki są itd.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  image (7).jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  58,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  image (9).jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  54,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  image (10).jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  57,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  image.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  51,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  image (1).jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  61,0 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  image (4) (1).jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  63,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  image (6).jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  52,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  image (5).jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  40,6 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez sensualistka
Czas edycji: 2016-02-10 o 22:00
sensualistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując