Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-25, 18:43   #22
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Chwilowo pełna stabilizacja .
Edukacja skończona (ale nie wiem czy ostatecznie...).
Stały, kilkuletni związek.
Praca na kierowniczym stanowisku w niewielkim polskim oddziale wielkiej zagranicznej firmy ...
Z jakichś takich osiągnięć to chyba tylko to, że na codzień musze mówić po angielsku, chociaż nigdy nie lubiłam tego języka i zawsze broniłam się przed używaniem go .
Poza tym dorobiłam się prawa jazdy i własnego samochodu, a nie spodziewałam się że w ogóle jestem w stanie usiąść za kółkiem i wyjechać na ulice stolycy .

W następnym takim wątku chciałabym napisać, że calkowicie się usamodzielniłam i wyprowadziłam od rodziców .

Ines1985 dąże do tego co Ty już osiągnełaś, niesądze, że w 2lata to osiągne ale może kiedyś kiedyś

a teraz pracuje w dość dużej firmie w serwisie, odbieram zgłoszenia. Zaczynam od nowa moją edukacje, niestety poprzedni kierunek okazał się niewypałem. Od ponad roku jestem z tym samym chłopakiem. Ogólnie moje życie jest ustabilizowane i dosyć nudne ale w październiku wiele się zmieni, mam nadzieje, że na lepsze nowa szkoła i być może poszukam nowej pracy, bardziej satysfakcjonującej i dającej pole do popisu, choć wątpie troche w moje możliwości
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując