Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-25, 21:04   #1541
uparciucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 26
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Witamod niedawna zaczelam uzywac fluidu:matujacy-wygladzajacy City Matt Lirene.mam cere mieszana i czy on jest dla mnie odpowiedni?

sklad:aqua, Cyclomethicone, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Nylon-12, Sodium Chloride, Beeswax (Cera Alba), Magnesium Sulfate ,Tocopheryl Acetate, PEG-8,Tocopherol ,Ascorbyl Pamitate, Citric Acid, Ascorbic Acid ,Isopropyl Titanium Triisostearate ,Phenoxyethanol, Methylparaben ,Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum ,Linaool, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Benzoate ,Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal ,Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, CI 77891 ( Titanium Dioxide ), CI 77489 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide)

wreszcie konieci mam prosbe moglabys podac nazwy fluidow,ktore nadaja sie do cery mieszanej.z gory dziekuje i goraco pozdrawiam
uparciucha jest offline Zgłoś do moderatora