Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-17, 09:59   #1981
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam torebkę Wittchena - nie załapałam się w Lidlu, więc przepłaciłam na all (), ale z samej torebki jestem bardzo zadowolona. Wpadły mi też organizery w Biedronce (z przeznaczeniem kosmetycznym ). Kusi mnie nowa seria Ultra Doux z olejkami, ale mam za dużo szamponów, żeby dokładać do kolekcji
Wyczytałam, że w listopadzie w Arkadii ma się otworzyć KIKO, fajnie
Ja się znowu nie załapałam na torebkę Wittchen, ale tylko jeden model mnie interesował, więc dla niepewnego rezultatu mi się nie chciało. Ale torebkę muszę kupić koniecznie z listopadowej wypłaty, i to właśnie chyba skórzaną, bo wszystkie eko mnie załamują swoim wyglądem ostatnio.

W Niemczech ciut poszalałam, bo kupiłam sobie botki, takie ciut kowbojkowate ale fajne bardzo, zgrabne i właśnie muszę chyba powoli zacząć je nosić, ale coś ciężko rozstać się z baletkami. Kupiłam też kurtkę w Primarku, jakość nie jest jakaś super ale będzie przynajmniej na tę jesień. Zakochałam się w płaszczu z Mango, ale był juz poza budżetem niestety. Może go jakoś ładnie w zimie przecenią to wtedy zapoluję.

Sklep KIKO widziałam w Berlinie, ale nie wchodziłam bo byłam padnięta i w trakcie szukania butów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując