Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 14:34   #3358
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Kasia Wij Pokaż wiadomość
Witam wszystkich od wielu lat szukam takiego filmu który widziałam w nocy w Polskiej telewizji.

Mianowicie:

Jest to taka czarna komedia gdzie facet ma trochę stukniętą dziewczynę, która do tego jest straszną przepraszam za wyrażenie suką. Na początku filmu jest scena kiedy ona podaje mu spagetti z surowym makaronem ułożonym na talerzu na krzyż i na to sos.

Główny bohater mieszka na osiedlu gdzie od jego sąsiada słychać w nocy z piwnicy głośno jakąś ciężką muzykę. Któregoś/nocy widzi jak sąsiad wywala w nocy czarne worki na śmieci i go śledzi. Oczywiście w workach były zwykłe śmieci ale nasz bohater zakrada się do jego domu następnego dnia.

U sąsiada w mieszkaniu natrafia na półkę z kasetami wideo gdzie widnieją tylko daty. Bierze jedną z nich i włącza ...na kasecie jest nagranie jak sąsiad katuję kogoś w piwnicy. Nasz bohater rozwala samochód sąsiada i zostawia kartkę z adresem swojej dziewczyny wiedząc że jest ona chamska i na pewno niemiło potraktuje sąsiada. Sąsiad idzie wyjaśnić sprawę, oczywiście dziewczyna go wyzywa itd. dostaje w głowę i budzi się w piwnicy. Oczywiście sąsiad odpowiedni się nią zajmuje.

Za kilka dni nasz bohater znów zakrada się do sąsiada znajduję odpowiednią datę (czyli rozwalenia samochodu) i kradnie kasetę. Wraca do domu z kasetą włącza wideo zagryza popkorn i śmiejąc się ogląda widowisko w okularach 3d.

Najbardziej charakterystyczna jest scena gdzie sąsiad goli włosy na łyso dziewczynie a potem przystawia jej lustro.

Oczywiście później dzieją się inne rzeczy ale nie chciałbym już spojlerować więcej.

Wydaje mi się że kiedyś widziałam parodię sceny z tego filmu w serialu świat według kiepskich.
brzmi interesująco
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując