Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Województwo Pomorskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-26, 19:49   #4506
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

hej hej Tak jak mówi Agata, Urząd płaci stażowe - wiem bo byłam na stażu
Trzymam kciuki, a składasz tylko w swoim mieście czy może gdzieś dalej?
Chyba też muszę rozejrzeć się za czymś konkretniejszym, życie ciężkie

Neissi dziękuję za przepisiki, ciacho z tego co opisujesz musi być pyszne a i kiełbaska na pewno także mniam mniam już mi ślinka cieknie. Co do przepisów to mam ogromną ilość różnych różniastych- oczywiście tych wypróbowanych i smacznych, więc jeśli jesteś chętna (może ktoś jeszcze chce?) to mogę podesłać na maila.
Aha napisz więcej przepisików na te ciacha

Asiu nareszcie sie odezwałaś My już od dawna mieszkamy, praktycznie od czerwca, narazie skończyliśmy mały (minimalny ) remont, tak aby tylko mieszkać, w końcu to nie nasze mieszkanie i nie na długo. Mówisz aparacik? no no czekamy na fotki.
Wybieram sie niedługo na wesele przyjaciółki i jestem na etapie poszukiwania jakiś fajnych kiecek, mam kilka na oku ale jeszcze czekam bo ślub na początku października więc jeszcze troszkę czasu jest. Myślę że pójdę też do fryzjera na jakieś "szaleństwo" n a głowie a co tam raz się żyje Byłam z mojego Łukasza siostrami w nowo otwartym klubie fryzjerskim "Alternative" świetny - polecam, byłam miło zaskoczona, więc tam sie wybiorę ale to na początku września jak włoski mi podrosną no chyba że coś mnie podkusi i pójdę wcześniej, myślałam też o zmianie koloru na włosach hmmmm no nie wiem ciężko mi się przekonać.
ok lecę na allegro cosik pooglądać. Potem wpadnę papa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora