Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie mam już siły
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-28, 18:52   #9
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Nie mam już siły

Cytat:
Napisane przez inna17 Pokaż wiadomość
kościół? ? Przestałam chyba wierzyć w Boga. Gdzie on niby jest? Niby jest a na świecie jest tyle cierpienia a on chyba tego nie widzi. .
Hmm... a jest Ci znane takie pojęcie jak wolna wola?

Wiesz, da się zauważyć, że im bardziej ktoś się izoluje od ludzi, tym większe ma kłopoty z doborem znajomych. Taka prawda. No sorry, ale jak widzę, że dziewczyna nie garnie się do poszerzania znajomości, no to czemu niby mi ma tylko zależeć? Jak nie pokażesz ludziom, że ci na nich zależy, no to nic się nie zmieni. Musisz wyjść do ludzi Może to być kłopotliwe, ale im bardziej tego będziesz unikać tym bardziej będziesz czuć się samotna. Przede wszystkim uśmiech na twarzy i optymizm, nic tak nie odtrąca ludzi, jak nadęte i wiecznie narzekające osoby! Masz chłopaka, tak? To może razem zorganizujcie jakiś wypad z jego znajomymi? Może jakieś kółka w szkole? Albo właśnie spotkania młodzieży w Kościele? To świetnie integruje ludzi, wspólne hobby, zainteresowania, przynajmniej są tematy do rozmów
A! I z całą pewnością, opuszczanie szkoły z takiego powodu to jest największy błąd! Mało, że narobisz sobie ogromnych zaległości, to jeszcze ciężej będzie zdobyć nowe koleżanki i kolegów.
Powodzenia!

Edytowane przez Mademoiselle Bernadette
Czas edycji: 2014-10-28 o 19:02
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując