Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupuję robota kuchennego - co polecacie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-29, 21:51   #161
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Witam, przymierzam się wlasnie do zakupu robota kuchennego i potrzebuję pomocy.

Najbardziej zależy mi na wyrabianiu ciasta (malakser) np. drożdżowego, na bulki czy ciasto kruche, ponieważ często coś piekę. Przydalaby się też funkcja która pozwoli zmielić np. ser na sernik. Osobno posiadam juz blender z miską, ale za małą zeby poradzic sobie np z 1kg sera, mam tez zwykly mikser i maszynkę do mielenia mięsa z roznymi koncowkami do ścierania warzyw, dlatego takie funkcje są już mniej istotne. Ważne też, zeby misa byla metalowa, wydaje mi się bardziej wytrzymala niż plastikowa/ Budżet który chcę na to przeznaczyc to maks 300-400 zł.
Co mozecie polecic?
Widzialam Bosh mum, ale chyba mial plastikową misę, wiele osob polecalo też roboty Clatronica...
Witam

Jeśli dopiero zaczynasz gotowanie polecam Kasie dokładnie tak naszą wspaniałą Kasię , mam całą mase różnych urządzeń jako to że dużo gotuje a mam mało czasu więc wspieram się technologią zwariowałabyś co mam , od Gówna po Kenwooda,Kasia jest ze mną od lat 14 , raz była w naprawie i to z mojej winy, co potrzebuje kobieta w kuchni posiada , od wyrabiania ciasta po szatkowanie mięsa , czego nie ma ? nie wiem jak w nowych zestawach ale w tym tradycyjnym maszynki do mielenia mięska i blendera do rozkruszania lodu, poza tym ma wszysto. Polecam jedyny sprzęt który nie zawiódł mnie od 14 lat . I w cenie się zmieścisz zostanie jeszcze na dobry mikser można myć w zmywarce , plastik owszem lat 14 i się trzyma kwestia szanowania ? nie wiem u mnie się trzyma wszystko kupy po dzisiejszy dzień.

Pozdrawiam
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując